PKN COMMUNITY
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Webmaster: » bkntr @ E-mail: » bkntr@live.com
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sudije+Prijave za sudije!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
bkntr
Admin



Posts : 60
Join date : 2011-01-15
Age : 33

Sudije+Prijave za sudije! Empty
PostSubject: Sudije+Prijave za sudije!   Sudije+Prijave za sudije! EmptyWed Jan 19, 2011 10:49 am

Zamolio bih da se javi 10 Admina ozbiljnih admina za sudjenje match-eva! Dakako mogu se prijavit i neki stalni igraci s Pucajte Kod Nas servera da sude meceve! Znajte da kada vam stavim admina i mini admin zonu koju ne vidite znaci da ste pristali na ugovor sa mnom! [PAKTA KONVENTA] ;D


Dok traje turnir samo ce tih 10 admina bit admini!!! Ostali admini sa CW-a dosad su zakljucani!

Zamolio bi da se ubrza ovaj proces prijava jer ukoliko se ne budete sami prijavili za admine vi sa community-a bit cu primoran da vas ja sam zaduzim!!!
Nemojte mi rec da nemate vrem i sl... Skola je gotova tj na raspustu ste turnir nece bit dug sto vise bit ce gotov dok trepnete! Dakle dajte da ovo rijesimo vec danas 19.01.2011.


HVALA NA CITANJU!

Prijavite se dole ispod Replay!



TRENUTNE SUDIJE:

1. effective'


Last edited by bkntr on Wed Jan 19, 2011 1:25 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://pkn-community.tk
effective'




Posts : 5
Join date : 2011-01-19

Sudije+Prijave za sudije! Empty
PostSubject: Re: Sudije+Prijave za sudije!   Sudije+Prijave za sudije! EmptyWed Jan 19, 2011 1:06 pm

Prijavljujem se za sudiju:

Nick: effective'


PRIJAVA VAZECA BY bkntr
Back to top Go down
 
Sudije+Prijave za sudije!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
PKN COMMUNITY :: -=[ PKN 5vs5 TOURNAMENT ]=- :: Informacije-
Jump to:  
Powered by: » www.forumotion.com © 2011
Webmaster: » bkntr @ MSN: » bkntr@live.com
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com